ההיסטוריה שלנו

1988-1989: בשנת 1988, החליט היזם אלי אטדגי להקים את חברת א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ המתמחה בקידום עסקים תוך התמקדות ספציפית בשלטים ופתרונות שילוט. העסק החל דרכו בדירה קטנה בדימונה עם מדפסת משי, והתמחה בעיקר בביצוע הדפסות טקסטיל ומוצרי קד"מ.

בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על פרטים, ותודות לעיצובים ייחודיים ושירות אישי, א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ הלכה והתפתחה. עד מהרה שולבו בעסק טכנולוגיות חדשניות נוספות אשר אפשרו לבצע פתרונות מתקדמים לשילוט על חומרי גלם שונים.

במקביל, קהל לקוחותיו של העסק גדל כאשר א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ עשתה לעצמה שם ומוניטין בתור ספק איכותיייחודי ומקצועי העובד עם עיריות, רשויות מקומיות, וועדי עובדים, מוסדות גדולים, יחידות צה"ליות, מפעלים, מוסדות חינוך וכן עסקים קטנים ובינוניים.

1989-1994: בשנת 1989, חברו לאלי שני אחיו – מאיר ואברהם. במקבילהעסק קיבל תנופה רבה אשר חייבה קפיצת מדרגה שהוגשמה עם מעבר למפעל רחב ידיים באזור התעשייה בדימונה (שם פעל העסק במשך כ-4 שנים).

1994-2016: עם העלייה ההדרגתית והעקבית בהיקף העבודה, הוחלט על מעבר נוסף לצורך צמיחה וכיום מפעלי א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ ממוקמים באזור התעשייה עמק שרהבבאר שבע. המפעלים משתרעים על שטח של כ-1,000 מ"ר, כוללים חמישה מבנים ייעודיים עם ציוד מתקדם ומועסקים בהם עשרות עובדים מקצועיים.

בני הדור השני משתלבים בתפקידים בכירים בארגון ומצעידים אותו קדימה. כיאה לחברה משפחתית, א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ ממשיכה לשמור על הקשר האישי מול הלקוח, תוך הקפדה על מקצועיות, שירות, אמינות, איכות וזמינות

2016 – היום בימים אלה מתארגנת א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ למעבר למבנה חדשגדול ומרווח בגודל של כ-1,500מ"ר. במקביל,מחדשת החברה את צי המכונות והציוד שברשותה על מנת לעלות מדרגה נוספת באיכות המוצרים לטובת כלל לקוחותיה.

chair
התאמות כלליות
ניווט מקלדת פונט קריא סימון קישורים
100%
גדלי טקסט ואתר
הגדלת אתר גודל רגיל הקטנת אתר
תצוגה רגילה
ניגודיות טקסט
נגודיות בהירה תצוגה רגילה ניגודיות כהה
תצוגה רגילה
תצוגת צבעים
נגודיות גבוהה תצוגה רגילה שחור לבן
איפוס התאמות הנגשה