מוצרי פרסום | טקסטיל

מוצרי פרסום | טקסטיל

חברת א.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ מתמחה בעיצוב וייצור מגוון רחב של מוצרי פרסום ומוצרי קד"מ (קידום מכירות). אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ואיכותיות של הדפסה בחום, הדפסת משי והדפסה ישירה על החומר עם מכונת להדפסה על חומרים קשיחים מבית מותג HP. כמו כן, אנו משלבים פתרונות של חיתוך במכונת Esko או בלייזר מדויק ונקי. הלקוח מוזמן ליהנות ממוצרי מיתוג ופרסום ללא מגבלות ועם גמישות מקסימלית (לרבות בצבעים). 

המוצרים מבוססים על חומרי גלם ואביזרים שונים לרבות עטים, שעונים, מחשבונים, חולצות, דגלים, בדים, אריזות מזון, קופסאות, יומנים, מחברות, פולדרים, לוחות שנה, פוסטרים ועוד. 

א.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ עובדת עם הגופים הגדולים בישראל בתחום המיתוג והפרסום. הפריטים האיכותיים שמיוצרים במפעלי החברה שומרים על עמידותם לאורך שנים ואנו מסוגלים לבצע הדפסות כמעט על כל פריט או חומר גלם. זאת בהתאם לבקשת הלקוח, רצונותיו, צרכיו ושאיפותיו. כל זאת בהדפסת משי בהדפסה דיגיטלית או בחריטה בלייזר. מוצרי מיתוג ופרסום נעשים בכל גרפיקה ויכולים להיות מבוססים הן על שרטוט מקדים של הלקוח והן על עיצוב בהתאמה אישית על ידי מחלקת הגרפיקה שלנו. chair
התאמות כלליות
ניווט מקלדת פונט קריא סימון קישורים
100%
גדלי טקסט ואתר
הגדלת אתר גודל רגיל הקטנת אתר
תצוגה רגילה
ניגודיות טקסט
נגודיות בהירה תצוגה רגילה ניגודיות כהה
תצוגה רגילה
תצוגת צבעים
נגודיות גבוהה תצוגה רגילה שחור לבן
איפוס התאמות הנגשה