מיתוג רכבים / עיטוף רכבים

מיתוג רכבים / עיטוף רכבים

א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ מתמחה בפתרונות שילוט איכותיים של מיתוג רכבים ועיטוף רכבים. המוצרים שלנו מיוצרים במדפסות איכותיות ומתקדמות של דפוס דיגיטלי בפורמט רחב ומושלמות עם פתרונות מעולים של חיתוך צורני ממוחשב.

על מנת להתאים את הפתרון לצרכים והאתגרים השונים של חשיפה לתנועה ותנאי אקלים,המדבקות המשמשות אותנו לטובת מיתוג רכבים או עיטוף רכבים מציגות שילוב מדויק בין עוצמה ועמידות לאורך שנים לבין נראות ועיצוב מרהיב לעין.

מיתוג רכבים ועיטוף רכבים בחברת א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ יכול לכלול מדבקות סמלים (לוגו) וכן הדבקות על כל הרכב ובהתאמה מדויקת למכונית והמודל (עיטוף). אנו מבצעים מיתוג ועיטוף רכבים פרטיים, מיתוג ועיטוף משאיות,מיתוג ועיטוף רכבים כבדים,מיתוג ועיטוף אוטובוסים,מיתוג ועיטוף מיניבוסים, מיתוג ועיטוף כלים מסחריים ועוד.

א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ מבצעת מיתוג רכבים בהתאמה אישית תוך שאנו לא מגבילים את הלקוח מבחינת גרפיקה או חזון עיצובי רלוונטי. ההדבקות יכולות להיות מדבקות אטומות וכן מדבקות רשת שאינן חוסמות את שדה הראייה מתוך הרכב (ומתאימות להתקנה בטיחותית על חלונות ושמשות).

עיטוף רכבים ומיתוג רכבים עם חברת א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ מאפשר לכם לבחור בין עיטוף מלא,עיטוף חלקי,והדבקת אותיות חתוכות בצירוף אלמנטים דקורטיביים. בין לקוחותינו בתחום זה ניתן למנות למשל את עיריית באר שבעמפעלי ים המלחמפעלי כילספידוג ועודאנו מתמחים גם בביצוע פרויקטים רחבי היקף של עיטוף ציי רכבים לחברותעסקיםתאגידים וארגונים.chair
התאמות כלליות
ניווט מקלדת פונט קריא סימון קישורים
100%
גדלי טקסט ואתר
הגדלת אתר גודל רגיל הקטנת אתר
תצוגה רגילה
ניגודיות טקסט
נגודיות בהירה תצוגה רגילה ניגודיות כהה
תצוגה רגילה
תצוגת צבעים
נגודיות גבוהה תצוגה רגילה שחור לבן
איפוס התאמות הנגשה