פרויקטים

מרכז המורשת וההנצחה לאגד 653

מרכז המורשת וההנצחה לאגד 653 של חיל הטכנולוגיה והאחזקה, הממוקם במחנה נתן בבאר-שבע, מנציח את פועלו ומורשתו של אגד הטכנולוגיה והאחזקה המרחבי החל ממלחמת סיני ב 1956 ועד היום.
חברת א.א פרסומאים לקחה על עצמה להקים את מרכז המורשת החל משלב התכנון, דרך הבנייה של פנים האולם, ממשקי המולטימדיה ומסכי ה LED החדשניים ועד לשילוט ועיצוב של כלל המתחם.
העבודה, שנמשכה כארבעה חודשים, כללה שימוש בטכנולוגיות שונות, החל מחרשות עץ ידנית ומסורתית שבוצעה ע"י אומני עץ ועד לחיתוך לייזר, עיבוד שבבי באלומיניום, PVC ופרספקס והדפסה וציפוי של קירות שלמים במדפסות חדשניות בפורמט רחב. בנוסף, בוצע שימוש נרחב בזכוכית שעברה תהליכי חיסום, התזת חול והדפסה ישירות על גבי החומר ליצירת אפקט ויזואלי מרהיב.
אחד מהמייצגים המרכזיים והמרשימים ביותר במתחם ההנצחה הוא קיר "יזכור" המנציח את חללי היחידה. המייצג הוא שילוב של הדפסה ע"ג פרספקס, עם נרות נשמה חתוכים בחיתוך לייזר ומוארים בתאורת לד אחורית. המייצג כולו מותקן ע"ג קירות זכוכית.
בכניסה למרכז המורשת עומדת אנדרטה בצורת שעון חול אשר מנציחה גם היא את חללי היחידה אשר נפלו במערכות ישראל.
האנדרטה – שגובהה מעל 2 מ' - נבנתה כולה משלד חיצוני מ "זחל" של טנק אשר בתוכו הותקנו שתי פלטות פרספקס שעובדו בחריטה וחיתוך צורתי. הפלטות מוארות כל היום והלילה בתאורת לד חמה אשר גורמת לשמות החרוטים ע"ג הפלטות לזהור באור בהיר וחזק.
חברת א.א פרסומאים גאה על שנפל בחלקה ליטול חלק בפרויקט יוקרתי זה שהוא אחד מפרויקטים רבים שהיא עושה עבור צה"ל בכל בבסיסים בכל חלקי הארץ.

קטגוריה
כללי
chair
התאמות כלליות
ניווט מקלדת פונט קריא סימון קישורים
100%
גדלי טקסט ואתר
הגדלת אתר גודל רגיל הקטנת אתר
תצוגה רגילה
ניגודיות טקסט
נגודיות בהירה תצוגה רגילה ניגודיות כהה
תצוגה רגילה
תצוגת צבעים
נגודיות גבוהה תצוגה רגילה שחור לבן
איפוס התאמות הנגשה